TESLİMAT KOŞULLARI

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir.

Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size mail olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmek için, kargo takip numaranı ile http://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx linki tıklayıp buraya yazıp, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz UPS Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz missmurem.com'a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için missmurem.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

KARGO TESLİMAT KOŞULLARI: Hafta içi saat 18:00’a kadar verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Cuma saat 18:00’dan sonra gelen siparişler Pazartesi teslim edilir. (Cumartesi, Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.)

Ürün Gönderim Adresi: Şahintepe Mah. Eski İstanbul Cad. Doğan Sok. No:2 D:3 Kösen İş Merkezi - Altınşehir - Başakşehir / İstanbul / Türkiye 0 (212) 648 53 01

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR