HAKKIMIZDA

Hakkımızda
www.missmurem.com üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Miss murem ayrıca İstanbul genelinde dört AVM de mağazalarımız bulunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
.missmurem.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. missmurem.com’dan kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün missmurem.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında missmurem’in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?
www.missmurem.com üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess kredi kartlarına taksit imkânı bulunmaktadır.

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan missmurem.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. missmurem.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR